Artykuły z kategorii DESIGN I INSPIRACJE
 • LAKESIDE GARDEN, Joanne Willcocks

  Niebanalne rozwiązanie dla ogrodu, ze swobodnie przebiegającą linią tarasu drewnianego wśród wiejskich kompozycji roślinnych. Inspiracja idealna dla ludzi ceniących sobie klasykę w oryginalnym ujęciu. 


  Projetant:      Joanne Willcocks

  Wykonawca:  Rick Morris

  Lokalizacja:  Anglia, Chesire

  Więcej
 • Hans van Horssen

  Holenderski projektant ogrodów z 25-letnim doświadczeniem w swoich fotografiach nie tylko prezentuje znakomite rozwiązania zaprojektowanych ogrodów, ale również oddaje ich klimat i atmosferę, która delikatnie unosi się nad każdą rośliną, nad każdym źdźbłem trawy. 

  Więcej
 • CHELSEA FLOWER SHOW 2014

  Już w tym roku w dniach 19-23 maja odbędzie się kolejna edycja prestiżowej wystawy Chelsea Flower Show. Aranżacje światowej sławy architektów krajobrazu zachwycają mnie co roku. Ogrody ich autorstwa stają się wzorem oraz inspiracją – kształtują styl oraz najnowsze trendy w sztuce ogrodowej. Niezmiennie urzekają mnie naturalistyczne kompozycje odważnie łączone z nowoczesnymi elementami architektonicznymi. Ciekawe jak zaprezentują się w tym roku projektanci. Tymczasem przybliżę Wam jedne z lepszych ubiegłorocznych ogrodów pokazowych.
   
  Więcej

        

 

INSTAGRAM by @VERTIT_STUDIO