O nas

Lubimy otaczać się pięknem przyrody, choć każdy ma inne wyobrażenie na temat tego czym ono jest. Mimo, że wiele ogrodów służy celom czysto funkcjonalnym – nadal mogą być one atrakcyjne.

Z zamiłowania do ogrodów i tworzenia takich właśnie pięknych miejsc powstała pracownia VERTIT STUDIO. Od 10 lat projektujemy ogrody dopasowane do potrzeb klientów, estetyczne ale i praktyczne.

Zapraszam do współpracy
mgr inż. architekt krajobrazu Weronika Popławska

 


RZETELNIE
Projekty wykonywane są z należytą dokładnością. Pracujemy na wysokiej jakości oprogramowaniu aby w jak najlepszy sposób – merytoryczny oraz graficzny, przedstawić klientowi efekt końcowy projektowanej przestrzeni.

Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze potrzeby klienta aby ogród odzwierciedlał jego gust i styl.

NOWOCZEŚNIE
Stale się rozwijamy, uczestniczymy w szkoleniach, warsztatach, konferencjach dla architektów krajobrazu. Jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami oraz nowościami rynku.

Projektujemy ogrody wykorzystując materiały sprawdzone i cieszące się zaufaniem.

TERMINOWO
Dzięki sprawnej organizacji pracy, na każdym etapie dotrzymujemy, ustalonych w umowie, terminów.

Projekty są dopasowane do klienta, dzięki temu możemy indywidualnie ustawić priorytety danej inwestycji oraz kolejność przekazywania materiałów projektowych.
140
Projektów ogrodów i tarasów
10 lat
Doświadczenia
65
Projektów nawierzchni
Skontaktuj się z nami

Marzysz o ogrodzie? Nie wiesz od czego zacząć?
Zaplanuj swoja przestrzeń wokół domu z nami i ciesz się pięknym oraz funkcjonalnym ogrodem przez cały rok!
Zadzwoń do nas - chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Pracownia projektowa
ul. Sportowa 6, 09-100 Płońsk
Godziny otwarcia 8-16.00
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Formularz kontaktowy
Poprzez naciśniecie przycisku WYŚLIJ ZGŁOSENIE wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Vertit Studio danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.